Chceš posunout svoje expertní podnikání dopředu?

Buduješ komunitu, nabízíš obsah zdarma a prodáváš, ale pořád to není ono?

Chceš se podívat na svoje podnikání s nadhledem a dostat konkrétní zpětnou vazbu?

Potřebuješ si o tvém projektu popovídat i s někým jiným než s manželem, domácím mazlíčkem nebo sama se sebou?

Nemusíš na to být sama.

Získej novou inspiraci, konkrétní návrhy na zlepšení a hlavně čerstvou motivaci.

A posuň svoje infopodnikání na další úroveň!

Fenomenální byzmentorink (FBM)

 • Získej čerstvý pohled z venku od někoho, kdo ti rozumí
  Potřebuješ nadhled, vidět věci v souvislostech a hlavně vysvětlit je jazykem, kterému rozumíš? Moje superschopnost je vypíchnout to nejdůležitější a jednoduše to vysvětlit, aby to pro tebe bylo srozumitelné.
 • Uprav obecné strategie a postupy na míru tvému projektu
  Z kurzů, workshopů a webinářů sis odnesla kupu strategií, ale tápeš, kterou použít? Nebo se snažíš je uplatňovat, ale pořád nenesou výsledky? Společně najdeme konkrétní podobu strategie podle toho, co ty a tvůj projekt potřebujete.
 • Získej chuť a motivaci pustit se do konkrétních změn
  Přestaň se točit v začarovaném kruhu zahlcení a zklamání a opět objev světlo na konci tunelu. Nový plán ti vlije krev do žil a díky konktréním akčním krokům uvidíš, jak se tvoje podnikání posouvá dopředu. A to je ta nejlepší motivace!

Individuální byzmentorink

Na míru tobě a tvému podnikání!

V online 30 minutovém sezení ve dvou dostaneš konkrétní tipy, co potřebuješ udělat jinak.

V individuální spolupráci poznám tvůj projekt do hloubky a tak ti můžu dát specifickou zpětnou vazbu na to, co zrovna řešíš.

A společně pak vytvoříme akční plán, jak změny uvést do praxe, abys přesně věděla, čemu věnovat energii, a měla motivaci se do toho pustit.

Konec prokrastinaci, zahlcení a zmatkům!

Objev, co přesně je tvůj logický další krok a nezdržuj se obecnými radami, které pro tebe a tvoje podnikání nefungují!

Po sezení ti pošlu poznámky a záznam, ke kterému se můžeš vracet.

Cena 1 800 Kč / 30 minut

Jakou podporu můžeš ode mě získat?

Individuální
FBM

Na míru tobě a tvému podnikání!

V online 30 minutovém sezení ve dvou dostaneš konkrétní tipy, co potřebuješ udělat jinak.

V individuální spolupráci poznám tvůj projekt do hloubky a tak ti můžu dát specifickou zpětnou vazbu na to, co zrovna řešíš.

A společně pak vytvoříme akční plán, jak změny uvést do praxe, abys přesně věděla, čemu věnovat energii, a měla motivaci se do toho pustit.

Konec prokrastinaci, zahlcení a zmatkům!

Objev, co přesně je tvůj logický další krok a nezdržuj se obecnými radami, které pro tebe a tvoje podnikání nefungují!

Po sezení ti pošlu poznámky a záznam, ke kterému se můžeš vracet.

Cena 1 800 Kč / 30 minut

Skupinový
FBM

Skvělý poměr cena / výsledek!

Ve skupině maximálně 5 podnikatelek se potkáš naživo na Zoomu a dostaneš osvěžení teorie, šťavnaté tipy a triky z mojí praxe a individuální zpětnou vazbu.

Sejdeme se na 90 minut a po workshopu dostaneš videozáznam setkání i pdfko se všemi informacemi.

Vyhlašovaná témata zahrnují:

 • Cesta zákazníka z bodu 0 do bodu B
 • Jak naplánovat fenomenální kampaň
 • Vyhodnocování výsledků rozumem a citem
 • Podnikatelské rozhodování na základě dat
 • Delegování v zóně génia

Cena 690 Kč / 90 minut

Pojď do toho se mnou!

Jsem Mgr. Katka Halenka a jsem management konzultantka, koučka a byzmentorka.

Už v zaměstnání jsem pomáhala řešit problémy a připravovat změny pro velké mezinárodní firmy a důležité státní instituce. Podílela jsem se například na restrukturalizaci oddělení o 7 000 zaměstnancích na 4 kontinentech.

Jako expertní podnikatelka jsem v projektu Rodičovská nedovolená provedla 10 000+ tátů a mám cestou k životu v rovnováze a spokojenosti.

Vzdělávám se ve strategii, marketingu i reklamě v infopodnikání od předních českých i evropských lektorek. A podporuji ženy jako členka týmu jednoho z největších českých online kurzů pro start online podnikání.

Co na FBM říkají moje klientky?

Chtěla bych ti poděkovat, za tvé rady, i za zápisky, další informace a nahrávku, je to hrozně fajn a fakt mě to potěšilo, že to není jen 30min konzultace, ale za ty peníze dostanu víc, než jsem čekala 🙂
Lenka HájkováLektorka BabySigns® a GoKids®
Moc děkuju za skvělý mentoring! Vůbec jsem netušila, že se za tak krátkou dobu můžu posunout o takový kus.
Jsem nesmírně vděčná za tvůj nadhled, okamžité nacítění se do mé situace a za praktické rady k mému projektu. Úplně přesně jsi dokázala vystihnout věci, které jsem sama neuměla pořádně pojmenovat.
Na začátku mentoringu jsem neměla jasně vydefinovanou cestu zákazníka, co se týče magnetu a následného prodeje navazujícího placeného kurzu, ale odcházela jsem s jasně stanoveným plánem jak to udělat tak, aby to bylo co nejefektivnější. Trochu se zmírnily i mé obavy z natáčení videí.
Laura MalíkováMateřská cesta
Katku vnímám jako hodně zkušenou ženu a zároveň človeka, který Vás nebude hnát do pasti, ale naopak Vás vuči ní ochrání. Nevědela jsem co čekat od 30minutového setkání a výsledek mě velmi příjemně překvapil. Probraly jsme mnohem více, než bylo v plánu a přesto jsem odcházela s tím hlavním pro co jsem si přišla. Poslední minuty rozhovoru jsem byla v udivu z profesionality. Byla jsem vděčná sama sobě, že jsem poslechla volání a posbírala odvahu Katku oslovit. Čas s ní byl pro mě přínosný.
Adéla Tomíčková
Katku jsem poznala na zkušební hodině koučování, kde jsem došla k tomu, že víc potřebuji byznysmentoring. Sama jsem některé věci věděla nebo cítila, že se dějí, ale Katka mi je pomohla lépe rozklíčovat. Velice si cením, že i když jsem měla předem stanovený plán dokázala se cítit do mých aktuálních potřeb a citlivě mě navigovala ke změně. Pokud nevíte, kde začít a nebo tušíte, ale potřebujete navést na tu správnou cestu Katka je skvělá volba. Nejste si jisti, nevíte zda je to dost Katka vám dodá vítr do plachet a začnete krásně plout na vlně podnikání.
Eva MařincováSvět ve Flow
Konzultace s Katkou jdou přímo k věci. Stačí vysvětlit, co potřebujete a Katka okamžitě z rukávu sypala spoustu tipů a nápadů, jak problém vyřešit s lehkostí a elegancí jí vlastní. 🙂 Děkuji moc za skvělou konzultaci.
Martina BurešováFinanční poradkyně a mentorka
Katka mi pomohla podívat se na svůj klíčový funnel. Dokázala v pár minutách naprosto přesně pochopit, co je podstatou mých produktů i mého celkového záměru. Šla velmi efektivně k věci a přitom opečovala i moje pocity, které při hovoru vyvstaly. Jak po stránce byznysové, tak koučovací má mnoho co nabídnout.

Spolupráce s tebou je pro mě fakt přínos. Co oceňuji je hlavně stručnost a jasnost toho, jak vyjadřuješ myšlenky. Navíc vnímám, že se potkávají s mými nápady. Jako bys rozšiřovala a přitom zpřesňovala to, co se mi honí hlavou, ale sama nevím, jak přesně to uchopit a uvést do praxe. Jako bys byla fúzí hemisfér mého mozku - prudce analytická a přitom empatická. Díky moc za tvou pomoc.
Klára DomlátilováO těhotnění
Katka má dar vidění nedokonalostí. Hned dokáže odhalit obecné věty a fráze a svými otázkami nasměruje k daleko lepšímu řešení. Už mi takto rozstřelila několik odstavců na prodejkách a vždy to vedlo k trefnějším popisům. Sice se vždy naštvu, ale pak mě Katky zpětná vazba donutí zapřemýšlet a vyšperkovat prodejku k dokonalosti.
Joanna BajgerPlánuj srdcem
Moc děkuju za skvělý mentoring. Učím se o kampaních a strategiích, jak dostat svůj online projekt mezi lidi, ale často mám problém napasovat rady a tipy na svůj konkrétní případ. Jaký použít magnet? Jak na něj navázat? Jak s lidmi komunikovat, abych jen nevyhodila peníze za reklamu? S Katkou jsme se podívaly na můj letní online kurz a najednou se nápady jen hrnuly a strategie dávají mnohem větší smysl.
Martina BoroňováBlublu Blabla edu
Fenomenální byzmentoring byl super. Šla jsem do toho s tím, že mám promyšlenou cestu zákazníka a odcházela jsem se spoustou nápadů, jak celou cestu pojmout více komplexně. Jak ji udělat zajímavější pro zákazníky a zároveň jak do cesty jemně vložit další prodejní příležitosti. Mám sepsané i konkrétní tipy přímo pro svoji cestu, na kterých už s nadšením pracuji.
Dominika CoufalováMINI VĚDA
Cítila jsem se jako osvícená, když jsem skončila s fenomenálním byzmentorikem od Kati! Ten nadhled, který mi Kaťa poskytla a zároveň i konkrétní tipy pro mou cestu se zákazníkem, je naprosto skvělý. Spoustu věcí mi konečně zaklaplo a zároveň vím, že ještě musím pracovat na dalším a dalším, abych si to všechno v sobě ještě více ukotvila. Je to opravdu proces a ty jednotlivé kroky se počítají! Tento krok, jít s Káťou, do mentorinku byl naprosto skvělý, nasměroval mě a namotivoval na to, dělat zase ty kroky dál a dál. Díky moc za zážitek a zkušenost ❤
Petra ŠpulkováVědomě s dětmi
Byzmentorink jsem si neskutečně moc užila. Myslela jsem, že mě na cestě zákazníka už moc věcí překvapit nemůže, ale opak byl pravdou! Katka mi poskytla úplně jiný, nový úhel pohledu a zodpověděla mé dotazy, takže teď už i vím, kudy se dát ve svém podnikání dál a posunout se tak na další úroveň. Byla to skvělá investice.
Wendy IndruchováHlas ženství
Z byzmentorinku jsem nadšená. Dozvěděla jsem se od tebe nové informace a měla jsem nové poznatky. A líbil se mi tvůj nadhled - že jsi dokázala se fakt na to podívat jinýma očima. A dát ten pohled, co já nevidím, když jsem přímo uvnitř.
Veronika ŠčegolevKlub zvídavých maminek
Moc děkuji Katce, za její podnikatelské vhledy k mému projektu. Přestože jsem prošla kurzem online podnikání pro ženy, byly záležitosti, kde jsem si nebyla úplně jistá a tápala. Katce jsem nastínila svou situaci a během chvilky mi k tomu řekla praktické kroky, které jsem zakomponovala a dávají mi smysl. Mentoring s Katkou určitě doporučuji.
Lucie HlavičkováCitlivá máma
Konečně jsem se dostala k sepsání recenze:) Katka je profík. Dokáže se trefit do černého bez omáčky kolem. Její konzultace jsou velmi přínosné. I když se mi nechtělo jít do některých akčních kroků, tak s odstupem času, se ukázaly jako správné. Dokáže vše zhodnotit s nadhledem a učí vytěžit že situace maximum. Vedla mě k tomu, abych si stanovovala hranice, uměla se více přiblížit IK a vymanila se ze strachu a perfekcionismu. Učila mě přemýšlet nad cestou zákazníka a to bylo pro mě velmi cenné.
Gita Antonová
Díky moc! Mentoring byl pro mě velmi užitečný. Pomohl mi zaměřit fokus na to, co je právě teď důležité a hlavně rozpoznat, čím se nezabývat a co nedělat. Jak svůj omezený čas a energii optimálně využít, abych nedělala zbytečnosti. Dokážeš beskurychle a s nadhledem vyhodnotit, co je potřeba. Tvých zkušeností si velmi cením.
Zuzana WulfkenZakladatelka projektu Radostný rodič
Konzultace s Katkou byla skvělá. Potřebovala jsem si ujasnit čemu dát pozornost při přesměrování podnikání. Během 30 min jsme probraly všechny klíčové oblasti, které jsem potřebovala. Katka je neuvěřitelně rychlá a zároveň naslouchající. Nedostala jsem žádné obecné rady, ale skvěle cílené možnosti pro to, co hledám. Vřele doporučuji. I v tomto krátkém formátu se toho dá opravdu hodně stihnout.
Klára HrubáZakladatelka projektu Žiju radost

Pojď do toho se mnou!*

Cena 1 800 Kč / 30 minut

Pojď do toho se mnou!

Individuální
FBM

30 minut - online

Cena 1 800 Kč

Skupinový
FBM

90 minut - online

Cena 690 Kč