Fenomenální byzmentorink (FBM)

  • Získej čerstvý pohled z venku od někoho, kdo ti rozumí
    Potřebuješ nadhled, vidět věci v souvislostech a hlavně vysvětlit je jazykem, kterému rozumíš? Moje superschopnost je vypíchnout to nejdůležitější a jednoduše to vysvětlit, aby to pro tebe bylo srozumitelné.
  • Uprav obecné strategie a postupy na míru tvému projektu
    Z kurzů, workshopů a webinářů sis odnesla kupu strategií, ale tápeš, kterou použít? Nebo se snažíš je uplatňovat, ale pořád nenesou výsledky? Společně najdeme konkrétní podobu strategie podle toho, co ty a tvůj projekt potřebujete.
  • Získej chuť a motivaci pustit se do konkrétních změn
    Přestaň se točit v začarovaném kruhu zahlcení a zklamání a opět objev světlo na konci tunelu. Nový plán ti vlije krev do žil a díky konktréním akčním krokům uvidíš, jak se tvoje podnikání posouvá dopředu. A to je ta nejlepší motivace!

Jak fenomenální byzmentorink probíhá?

Ve skupině maximálně 5 podnikatelek se potkáš naživo na Zoomu a dostaneš osvěžení teorie, šťavnaté tipy a triky z mojí praxe a individuální zpětnou vazbu.

Sejdeme se na 90 minut a po workshopu dostaneš videozáznam setkání i pdfko se všemi informacemi.

Hodnota setkání 1 490 Kč
Tvoje cena 690 Kč

Pojď do toho se mnou!

10 000+ klientů

Jsem Katka Halenka a jsem konzultantka, koučka a byzmentorka.

Ještě jako zaměstaná jsem pomáhala řešit problémy a připravovat změny pro velké mezinárodní firmy a důležité státní instituce. Podílela jsem se například na restrukturalizaci oddělení o 7 000 zaměstnancích na 4 kontinentech.

Jako expertní podnikatelka jsem v projektu Rodičovská nedovolená provedla přes 10 000 tátů a mám více než 10 zákaznickými cestami, 30+ prodejními kampaněmi a nespočtem individuálních i skupinových transformací.

Pomáhám podnikatelkám v onlinu překonávat překážky, který jim brání mít fenomenální byznys - úspěšný a zároveň v rovnováze.

Naučím tě efektivně řídit tvůj byznys díky systému a struktuře, aby ti zbyl čas a energie na to, na čem ti záleží nejvíc.

Co na FBM říkají účastnice?

Fenomenální byzmentoring byl super. Šla jsem do toho s tím, že mám promyšlenou cestu zákazníka a odcházela jsem se spoustou nápadů, jak celou cestu pojmout více komplexně. Jak ji udělat zajímavější pro zákazníky a zároveň jak do cesty jemně vložit další prodejní příležitosti. Mám sepsané i konkrétní tipy přímo pro svoji cestu, na kterých už s nadšením pracuji.
Dominika CoufalováMINI VĚDA
Cítila jsem se jako osvícená, když jsem skončila s fenomenálním byzmentorikem od Kati! Ten nadhled, který mi Kaťa poskytla a zároveň i konkrétní tipy pro mou cestu se zákazníkem, je naprosto skvělý. Spoustu věcí mi konečně zaklaplo a zároveň vím, že ještě musím pracovat na dalším a dalším, abych si to všechno v sobě ještě více ukotvila. Je to opravdu proces a ty jednotlivé kroky se počítají! Tento krok, jít s Káťou, do mentorinku byl naprosto skvělý, nasměroval mě a namotivoval na to, dělat zase ty kroky dál a dál. Díky moc za zážitek a zkušenost ❤
Petra ŠpulkováVědomě s dětmi
Byzmentorink jsem si neskutečně moc užila. Myslela jsem, že mě na cestě zákazníka už moc věcí překvapit nemůže, ale opak byl pravdou! Katka mi poskytla úplně jiný, nový úhel pohledu a zodpověděla mé dotazy, takže teď už i vím, kudy se dát ve svém podnikání dál a posunout se tak na další úroveň. Byla to skvělá investice.
Wendy IndruchováHlas ženství
Z byzmentorinku jsem nadšená. Dozvěděla jsem se od tebe nové informace a měla jsem nové poznatky. A líbil se mi tvůj nadhled - že jsi dokázala se fakt na to podívat jinýma očima. A dát ten pohled, co já nevidím, když jsem přímo uvnitř.
Veronika ŠčegolevKlub zvídavých maminek

Aktuálně vypsaná témata