• Zahlcuje tě vytváření pořád nových příspěvků a videí?
 • Máš spoustu inspirace, ale nevíš kde na tvorbu najít čas?
 • Přemýšlíš, jak naplánovat obsah tak, aby to dávalo smysl?

Přidej se do komorní skupinky podnikatelek, jako jsi ty, a najdu způsob, jak tvořit obsah opravdu efektivně!

Na skupinovém byzmentorinku se pravidelně díváme na oblasti, které ti brání mít fenomenální podnikání - )spěšné a zároveň v rovnováze.

Příští setkání věnujeme tématu

Recyklační funnel
Tvorba obsahu strategicky a prakticky

V tomto byzmentorinku se naučíš jak:

 • Tvořit obsah, který tvoji sledující potřebují
  Objev, jak do zákaznické zkušenosti přidat další prodejní nabídky, které klienta podpoří na jeho cestě, tobě přinesou peníze a oba si je užíváte. A jak efektivně recyklovat, cos už jednou vymyslela a připravila.
 • Ušetřit čas a energii a vytvořený obsah až 5x využít
  Vylaď cestu zákazníka tak, aby ještě více potenciálních klientů po obsahu zdarma došlo až k nákupu. Odhal techniky, jak za málo práce zvýšit prostupnost magnetem a dostat k prodejní nabídce dvakrát tolik přihlášených!
 • Usnadnit si práci použitím chytrých nástrojů
  Zjisti, jak nastavit očekávání zákazníka tak, aby na konci cesty byl mile překvapený. A získej spokojené reference, které září na prodejní stránce a oslovují tvoje ideální klienty na další běhy kampaně nebo každý den evergreenu.

Jak fenomenální byzmentorink probíhá?

Ve skupině maximálně 5 podnikatelek se potkáš naživo na Google Meet a dostaneš osvěžení teorie, šťavnaté tipy a triky z mojí praxeindividuální zpětnou vazbu.

Sejdeme se na 90 minut v úterý 14. května v 9:00 a po workshopu dostaneš videozáznam setkání i pdfko se všemi informacemi.

Připoj se a:

 • Zreviduj, pro koho a jaký tvoříš obsah
  Připomeň si, kdo jsou tovji sledující a ujasni si, jaký obsah pro ně v nadcházejícím období chystáš (a jaký produkt / službu díky němu budeš prodávat).
 • Naplánuj si, co konkrétně uděláš a jak to budeš recyklovat
 • Získej konkrétní zpětnou vazbu přímo pro tebe
  Pojď rovnou do akce! Kromě obecných tipů, triků a mých zkušeností, dostaneš možnost v rámci workhsopu probrat i jednu tvou konkrétní cestu. Vylaď, co v ní potřebuješ zlepšit, abys měla spokojené zákazníky a uspokojivé prodeje!

Fenomenální byzmentorink
Recyklační funnel
14. května v 9:00

Hodnota workshopu 1 490 Kč
Tvoje cena 690 Kč

Pojď do toho se mnou!

10 000+ klientů v 10+ zákaznických cestách

Jsem Mgr. Katka Halenka a jsem management konzultantka, koučka a byzmentorka.

Ještě jako zaměstaná jsem pomáhala řešit problémy a připravovat změny pro velké mezinárodní firmy a důležité státní instituce. Podílela jsem se například na restrukturalizaci oddělení o 7 000 zaměstnancích na 4 kontinentech.

Jako expertní podnikatelka jsem v projektu Rodičovská nedovolená provedla 8 000 tátů a mám více než 10 zákaznickými cestami.

Vzdělávám se ve strategii, marketingu i reklamě v infopodnikání od předních českých i evropských lektorek. A podporuji ženy jako členka týmu jednoho z největších českých online kurzů na start online podnikání.

Co na Recyklační funnel říkají účastnice?

Workshop byl úžasně názorný. Katka má dar převést teorii do konkrétních příkladů, na kterých jde vše krásně pochopit a díky tomu to převést do praxe pro svůj projekt. AHA momenty zaručeny 🙂
Adéla SukupováSukupovi.cz
Byla jsem u Káti na webináři a zase mám celou stránku poznámek, co dávají smysl, srovnanou hlavu a paletku konstruktivních nápadů. Jak to dělá, že vždy jakoby mluví přímo ke mě! Miluji Kátinu jasnost a strukturu. To mě - organické podnikatelce - dost často chybí. O recyklaci obsahu slýchám od svých podnikatelských prvních krůčků, ale teď to s Káťou má novou jasnost a je mi konečně jasné co předchází a co následuje, aby se to tvořilo snadno. Děkuji Káťo!
Tereza BoškováRitualuna
Katy, moc děkuju za workshop Recyklační funnel. Měla jsem tam několik důležitých aha momentů, a úplně nejvíc mě dostalo, jak je to celé jednoduché a snadno využitelné v praxi. Žádná velká věda, prostě "čistá efektivita". 😃 Díky taky za spoustu tipů na nástroje, které využíváš, aby sis zjednodušila práci. To je pro mě fakt cenné, protože tyhle technické záležitosti nejsou moje nejlepší kámošky. Díky moc!
Kristýna ŠálkováMáma v Zenu
Díky tvému workshopu "Recyklace obsahu" mám obrovskou chuť do tvorby dle tvého návrhu! Vše dávalo dokonalý smysl a ve spojení s tvým přednesem plného klidu, lehkosti a takové příjemné "samozřejmosti, že to dokáže každý", to nemělo chybu🥰 Děkuju i za uvedení na konkrétních případech, to vždycky tak nějak líp zacvakne😉😅Díky, díky, že jsem mohla být přitom, kdy se jednoduché a snadné nerovná tomu, že je to odfláknuté a ošizené, ale že to je prostě jen "inteligentně promyšlené a efektivně zpracované"🥰
Jaroslava DivišováSvoboda nejenom v tanci

Fenomenální byzmentorink (FBM)

 • Získej čerstvý pohled z venku od někoho, kdo ti rozumí
  Potřebuješ nadhled, vidět věci v souvislostech a hlavně vysvětlit je jazykem, kterému rozumíš? Moje superschopnost je vypíchnout to nejdůležitější a jednoduše to vysvětlit, aby to pro tebe bylo srozumitelné.
 • Uprav obecné strategie a postupy na míru tvému projektu
  Z kurzů, workshopů a webinářů sis odnesla kupu strategií, ale tápeš, kterou použít? Nebo se snažíš je uplatňovat, ale pořád nenesou výsledky? Společně najdeme konkrétní podobu strategie podle toho, co ty a tvůj projekt potřebujete.
 • Získej chuť a motivaci pustit se do konkrétních změn
  Přestaň se točit v začarovaném kruhu zahlcení a zklamání a opět objev světlo na konci tunelu. Nový plán ti vlije krev do žil a díky konktréním akčním krokům uvidíš, jak se tvoje podnikání posouvá dopředu. A to je ta nejlepší motivace!