Tajemství odpočaté mámy už je tady!

Objev ten správný typ odpočinku pro tebe.

Stáhni si svůj návod na dobití baterek ↓

Jsi unavená, protože se snažíš vybalancovat rodinu, práci, domácnost a sebe?

Nemáš na odpočinek dost času?

Potřebovala bys, aby měl den aspoň 48 hodin?

Nauč se
Jak zvládnout všechno!

Online kurz se speciální slevou 28%

Staň se odpočatou mámou plnou energie, která chodí ráda do práce i domů a má pocit, že stíhá cokoliv.

Najdi rovnováhu pro sebe a svoji rodinu. 

Získej čas na všechno , na čem ti opravdu záleží.

V osmidenním online kurzu spokojeného time-managementu se naučíš, jak:

  • skloubit rodinu, péči o domácnost a práci
  • aby ti zbyla i chvilka pro sebe nebo čas s partnerem
  • bez výčitek, bez stresu a aby nikdo nestrádal

  Co na kurz říkají absolventky?

Kurz Jak zvládnout všechno je dobře a přehledně poskládaný, hlavně pro rodiče, není to žádné tlačení na efektivitu pro svobodné mladé muže, ale berou se ohledy na to, že prostě máme rodiny a nežijeme ve vzduchoprázdnu.

Videa obsahují užitečná vysvětlenímotivují k vyplnění pracovních listů. V přehledu lekcí je na první pohled vidět, co už mám z kurzu hotové, to taky člověka motivuje jít dál, aspoň o krůček.

Díky tomu, že kurz trvá 8 týdnů, je dostatek prostoru na skutečné změny v životě. A na konci kurzu jsem si prošla skoro všechna videa najednou znovu - to bylo AHA-momentů. Katka si mě získala, pokračuju s ní i do dalšího kurzu.
Lenka

Plus za fakt krátký videa. Moc se mi líbila i myšlenková mapa s deadlinem 5 minut. Krásně sedla do konceptu snadno, rychle a efektivně. K pointě a bez omáčky.

A bylo fakt příjemný se potkat a poznat na skupinovým koučinku. Líbilo se mi, že to bylo něco jinýho než otázky a odpovědi. Že to šlapalo, bylo fajn.
Kristýna

Do kurzu Jak stihnout všechno jsem vstoupila, protože jsem měla neustále pocit zahlcenosti, nestíhala jsem, nedokázala jsem si vybrat, které věci dělat a které budu muset odložit. Měla jsem stále pocit, že bych potřebovala si čas uspořádat lépe a efektivněji. Abych stihla rodinu i práci. Abych v tom byla spokojená.

Z kurzu jsem si odnesla řadu efektivních nástrojů, jak si uspořádat priority, jakým způsobem spojovat činnosti, které nepotřebují mojí plnou pozornost a jak naopak se pomocí praktických rituálů rychle dostat do činnosti, která mou plnou pozornost potřebuje.

A jeden z největších přínosů z kurzu byly nástroje, jak si efektivně naplánovat celý týden tak, aby se tam priority opravdu vešly. Nyní po skončení kurzu se lépe orientuji v důležitých úkolech, které opravdu chci dělat.

A naučila jsem se vědomě odpočívat podle nástrojů, které jsme v kurzu dostaly. A to umění odpočívat mi opravdu velmi pomohlo k tomu, abych byla efektivnější a stihla všechno, co si přeju. Díky moc za kurz, Kačí!
Veronika

Díky kurzu jsem si uvědomila, které činnosti jsou v životě pro mě důležité a bez čeho se vlastně všichni okolo mě i já obejdu. Už vím, že nemusím být na všechno sama a že i děti mohou v dost věcech převzít svou část zodpovědnosti za chod domácnosti. Vše delegovat nejde, ale díky uvědomění si, co vyžaduje mou plnou pozornost, se mi daří tyto věci neodkládat včas dokončit.

Nejdůležitější zjištění pro mě ale bylo to, jakým způsobem pracovat se svou energií během dne a to, že bez energie to prostě nejde.

Díky, Káťo.
Alena

Pojď do toho se mnou!

Rozhodnout se pro změnu musíš sama.
Udělat ji můžeme společně, jsem tu pro tebe!

Protože spokojená máma = spokojená rodina!