Všechny odpovědi na svoje otázky už znáš, pojďme je objevit!

Snažíš se dělat v životě změny, rozvíjíš se, ale nedaří se ti?

Ráda by sis život užívala plnými doušky, byla spokojená a plná chutě do života?

Tvé snahy o změnu přístupu k dětem, v práci i vztazích fungují jen krátkodobě?

A po pár dnech nebo týdnech přijde pocit selhání a zklamání, že jsi zase tam, kdes byla!

Přála by sis udělat změnu. Být opravdu spokojená.
Ale nevíš, jak na to.

Nemusíš na to být sama.

Udělej změnu, která trvá!

 

Transformační koučink

 • Vedený rozhovor o změně
  Nabízím ti bezpečný prostor prozkoumat, najít, uvědomit si a vykročit vstříc změně v libovolné oblasti života.
 • Koučka pokládá otázky, ty přemýšlíš
  Jako Koučka kladu otázky, které tě přivedou k zamyšlení a postrčí k cíli, který sis vytyčil/a. Nehodnotím, neradím, nepřemýšlím za tebe.
 • Vezmeš život do vlastních rukou
  Koučink je skvělý pro kohokoliv, kdo si chce sám přijít na odpovědi. Přináší nový pohled na věc, sebevědomí a opravdovou vnitřní motivaci.
 • Téma je jenom na tobě
  Koučka tvému tématu nemusí vůbec rozumět a dokonce ho ani znát. Je jenom na tobě, o čem si chceš popřemýšlet, nic není nemožné!

Sezení online na 30 minut
1 250 Kč

* aktuálně je možné rezervovat termíny od února 2024

Pojď do toho se mnou!

Jmenuji se Katka Halenka a jsem manželka, máma, konzultantka a koučka. 

Když se mi narodily děti, otočil se můj svět vzhůru nohama a několik let mi trvalo najít rovnováhu doma i v práci. A díky tomu teď žiju fantastický život, a tuhle možnost chci předávat dál.

Založila jsem projekt Rodičovská nedovolená, kde jsem podpořila už přes 8 000 mám a tátů na cestě ke spokojené rodině i naplňující kariéře. Mám vizi, aby už nikdy ženy a muži nemuseli stát před volbou "kariéra NEBO rodina". 

Jako profesionální koučka za sebou mám práci na míru pro 70+ individuálních i korporátních klientů a 150+ hodin výcviku. Jsem členkou International Coaching Federation a pracuji pod supervizí.

Co na koučink se mnou říkají klientky?

Na konzultácii s tebou oceňujem to, že som sa po nej cítila vypočutá, pochopená a povzdbudená a to človek často nedosiahne ani pri komunikácii s najbližšími. Rozhovor ma povzbudil v prijatí toho, ako to teraz mám/e a že sa kvôli tomu nemusím cítiť previnilo alebo zahanbene. Uvedomila som si, že k tomu, čo chceme riešiť, má zmysel pristupovať ako k spoločnému problému, ktorý chceme vyriešiť spoločne. Prínosné bolo aj pripomenutie toho, že pri stanovení hraníc si nimu musím byť istá najmä ja sama, aby boli vnímené vážne aj druhými.
Alex Singliarova
Společně jsme nastavily jasný cíl. Vědět, kam jdeme, to je základ. Ale pustit do toho emoce, to je ještě o level výš. Definovaly jsme strachy, a ten největší z nich se nám podařilo rozpustit. Řekla bych až lusknutim prstů. Nemůžu uvěřit tomu, jak významně mi Katka během pouhých dvou sezení pomohla posunout se k cíli.
Kristýna Šálková
Na koučinku jsem nejvíc ocenila Katčino pochopení a pocit důvěry a bezpečí, který ve mně vyvolala. Také různé techniky, které jsem využila k tomu si ujasnit svůj cíl a co je třeba k jeho dosažení. Sama jsem byla překvapená, co ze mě "lezlo".
Eva Patočková
Koučing s Katkou odporúčam každému, kto má pocit, že stojí pred prekážkou a nevie si rady, má toho veľa a nevie, čo urobiť skôr, alebo ako v mojom prípade - keď cíti, že to nie je "ono", ale nevie, čo to "ono" vlastne je
Ivana Bartoňková
Toto byla moje první zkušenost s koučinkem a musím říct, že to byl oči otevírající zážitek. Všechno si řídíte, hlavně přemýšlíte a hledáte odpovědi sami v sobě. Katka vás pomocí dobře mířených otázek dokáže dostat hluboko pod povrch, abyste našli tu správnou odpověď a kýžený AHA moment. Některé věci pro mě bylo snadné si uvědomit, ale nad jinými jsem se musela hodně zamyslet. Již za jedno sezení jsem byla schopná dojít k přesvědčení, které jsem ani nevěděla, že mám. Moc Vám děkuji, Katko! Pokud si s něčím nevíte rady, rozhodně doporučuji se na Katku obrátit a jsem si jistá, že Vám s Vaším problémem dokáže pomoci 🙂. Neočekávejte ovšem, že bude dělat práci za vás. Zodpovědnost za nalezení odpovědí je jenom na Vás!
Petra Hrušková
Koučing bych přirovnal k vytvoření projektovému plánu k dosažení nějakého osobního cíle. Doporučil bych ho lidem, kteří tuší, že chtějí nebo potřebují udělat nějakou životní změnu a někam se posunout, ale nejsou si jistí jak na to.
Vojtěch Krotký
Sezení s Katkou mi pomohlo k řešení věcí, které jsem dlouho odkládal. Společně jsme tedy definovali kroky, které odstraní bariéry a povedou k cíli 🙂
Honza Lindovský

Udělej změnu, která trvá!