Prémiový skupinový mentorink

Podnikání e-fektivně

Dělej ve svém byznysu méně a vydělávej víc

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

10 týdnů - 12 podnikatelek -100% fokus na změnu

  • 4x 120 minut skupinový byzmentorink
  • 6x 30 minut individuální konzultace
  • 10 týdnů inspirace, motivace a sdílení ve facebookové skupině
  • 10 týdnů každodenní podpory (po-pá) v messengeru
  • Měřič úspěchu (speciální tabulka) na míru s videonávodem na vyplňování i vyhodnocování
  • Den pro spokojený úspěch - luxusní VIP offline akce v červenci 2024

Celková hodnota programu s bonusy
41 800 Kč

Zaváděcí cena
15 000 Kč*

* nebo na splátky 3x 5 000 Kč

Pojď do toho se mnou!

10 000+ klientů

Jsem Katka Halenka a jsem konzultantka, koučka a byzmentorka.

Ještě jako zaměstaná jsem pomáhala řešit problémy a připravovat změny pro velké mezinárodní firmy a důležité státní instituce. Podílela jsem se například na restrukturalizaci oddělení o 7 000 zaměstnancích na 4 kontinentech.

Jako expertní podnikatelka jsem v projektu Rodičovská nedovolená provedla 10 000 tátů a mám více než 10 zákaznickými cestami, 30+ prodejními kampaněmi a nespočtem individuálních i skupinových transformací.

Vzdělávám se ve strategii, marketingu i reklamě v infopodnikání od předních českých i evropských lektorek. A podporuji ženy jako členka týmu jednoho z největších českých online kurzů na start online podnikání.

Co o mně říkají moje klientky?

Moc děkuji Katce, za její podnikatelské vhledy k mému projektu. Přestože jsem prošla kurzem online podnikání pro ženy, byly záležitosti, kde jsem si nebyla úplně jistá a tápala. Katce jsem nastínila svou situaci a během chvilky mi k tomu řekla praktické kroky, které jsem zakomponovala a dávají mi smysl. Mentoring s Katkou určitě doporučuji.
Lucie HlavičkováCitlivá máma
Moc děkuju za skvělý mentoring. Učím se o kampaních a strategiích, jak dostat svůj online projekt mezi lidi, ale často mám problém napasovat rady a tipy na svůj konkrétní případ. Jaký použít magnet? Jak na něj navázat? Jak s lidmi komunikovat, abych jen nevyhodila peníze za reklamu? S Katkou jsme se podívaly na můj letní online kurz a najednou se nápady jen hrnuly a strategie dávají mnohem větší smysl.
Martina BoroňováBlublu Blabla edu
Moc děkuju za skvělý mentoring! Vůbec jsem netušila, že se za tak krátkou dobu můžu posunout o takový kus.
Jsem nesmírně vděčná za tvůj nadhled, okamžité nacítění se do mé situace a za praktické rady k mému projektu. Úplně přesně jsi dokázala vystihnout věci, které jsem sama neuměla pořádně pojmenovat.
Na začátku mentoringu jsem neměla jasně vydefinovanou cestu zákazníka, co se týče magnetu a následného prodeje navazujícího placeného kurzu, ale odcházela jsem s jasně stanoveným plánem jak to udělat tak, aby to bylo co nejefektivnější. Trochu se zmírnily i mé obavy z natáčení videí.
Laura MalíkováMateřská cesta
Katku jsem poznala na zkušební hodině koučování, kde jsem došla k tomu, že víc potřebuji byznysmentoring. Sama jsem některé věci věděla nebo cítila, že se dějí, ale Katka mi je pomohla lépe rozklíčovat. Velice si cením, že i když jsem měla předem stanovený plán dokázala se cítit do mých aktuálních potřeb a citlivě mě navigovala ke změně. Pokud nevíte, kde začít a nebo tušíte, ale potřebujete navést na tu správnou cestu Katka je skvělá volba. Nejste si jisti, nevíte zda je to dost Katka vám dodá vítr do plachet a začnete krásně plout na vlně podnikání.
Eva MařincováSvět ve Flow
Katka mi pomohla podívat se na svůj klíčový funnel. Dokázala v pár minutách naprosto přesně pochopit, co je podstatou mých produktů i mého celkového záměru. Šla velmi efektivně k věci a přitom opečovala i moje pocity, které při hovoru vyvstaly. Jak po stránce byznysové, tak koučovací má mnoho co nabídnout.

Spolupráce s tebou je pro mě fakt přínos. Co oceňuji je hlavně stručnost a jasnost toho, jak vyjadřuješ myšlenky. Navíc vnímám, že se potkávají s mými nápady. Jako bys rozšiřovala a přitom zpřesňovala to, co se mi honí hlavou, ale sama nevím, jak přesně to uchopit a uvést do praxe. Jako bys byla fúzí hemisfér mého mozku - prudce analytická a přitom empatická. Díky moc za tvou pomoc.
Klára DomlátilováO těhotnění
Konečně jsem se dostala k sepsání recenze:) Katka je profík. Dokáže se trefit do černého bez omáčky kolem. Její konzultace jsou velmi přínosné. I když se mi nechtělo jít do některých akčních kroků, tak s odstupem času, se ukázaly jako správné. Dokáže vše zhodnotit s nadhledem a učí vytěžit že situace maximum. Vedla mě k tomu, abych si stanovovala hranice, uměla se více přiblížit IK a vymanila se ze strachu a perfekcionismu. Učila mě přemýšlet nad cestou zákazníka a to bylo pro mě velmi cenné.
Gita Antonová
Cítila jsem se jako osvícená, když jsem skončila s fenomenálním byzmentorikem od Kati! Ten nadhled, který mi Kaťa poskytla a zároveň i konkrétní tipy pro mou cestu se zákazníkem, je naprosto skvělý. Spoustu věcí mi konečně zaklaplo a zároveň vím, že ještě musím pracovat na dalším a dalším, abych si to všechno v sobě ještě více ukotvila. Je to opravdu proces a ty jednotlivé kroky se počítají! Tento krok, jít s Káťou, do mentorinku byl naprosto skvělý, nasměroval mě a namotivoval na to, dělat zase ty kroky dál a dál. Díky moc za zážitek a zkušenost ❤
Petra ŠpulkováVědomě s dětmi

Přihláška do mentorinku

Podnikání e-fektivně

6. května - 14. července 2024