Prémiový skupinový mentorink

Podnikání e-fektivně

Dělej ve svém byznysu méně a vydělávej víc

Máš pocit, že

 • teď děláš spoustu věcí podle příručky, návodu nebo kurzu, ve kterém jsi byla,
 • píšeš příspěvky na sítě,
 • děláš prodejní maily,
 • děláš živá vysílání,
 • prodáváš,
 • ladíš cestu zákazníka,
 • děláš prodejní hovory,
 • nějaký výsledky máš, ale vlastně s tím nejsem moc spokojená, chtěla bys víc

Je to naprosto v pořádku, pojď si přiznat, že tu ambici máš, že chceš vybudovat byznys, který

 • bude udržitelný
 • bude tě dobře živit
 • vytvoří ti čas a prostor na věci, na kterých ti záleží
 • vydělá ti peníze, abys mohla žít život, který opravdu chceš

Tak se pojďme podívat na to, jak to můžeš udělat!

Klíčem je efektivita

Je schopnot dosáhnout cílů a výsledků s co nejnižšími náklady na zdroje, čas a energii. Je to optimalizace činností, aby bylo dosaženo maximálního výkonu a výsledků s minimální vynaloženou energií. 

Efektivní podnikání stojí na ČTYŘECH PILÍŘÍCH!

Strategie a plánování

Je důležité se rozhodnout, kterou strategii zvolit, ať už jsou to kampaně, funnely, přímý prodej, affiliate marketing, content marketing, spolupráce ...

Ať je to jakákoliv strategie, tak si vybat, která pasuje pro tebe a naučit se, jak plánovat a toho velkýho lesklýho, zářivýho slona přenést do reality, do konkrétních akčních kroků, které se pak dějou a které tobě přináší výsledky.

Tvorba hodnotného obsahu

V momentě, kdy víš, jakým způsobem chceš podnikat, tak se potřebuješ zákonitě podívat na to, co pro to teda děláš, co tvoříš.

Podíváme se na tvorbu obsahu, konkrétně se s tebou podělím o svůj unikátní recyklační panel, kde se naučíš, jak z jednoho kusu obsahu vyrobit pět dalších, které můžeš používat, ať už je to zvací a zahřívací obsah na sítě nebo emaily, nebo content na web, anebo i placený obsah do produktů.

Naučíš, jak to dělat efektivněji, jaký nástroje používat, jaký proces, jaký flow do svého podnikání přinést? Aby si to stíhala za menší čas a s mnohem lepším, kvalitnějším výstupem. 

Organizace práce a delegování

V tomto pilíři shrnu řízení, self management tebe i tvého projektu.

Naučíš přistupovat k tomu jako projektová manažerka, přestaneš svůj projekt brát jako koníček, který tak jako nahodile pluje na obláčku.

Teď, když začnu mluvit o tom, že tomu dáš strukturu, tak možná začneš mít trochu husí kůži, ale neboj, struktura bude účelová, bude něžná a láskyplná a rozhodně na ní nebudeš sama.

Naučíš se, jak si to zorganizovat a nehledat pořád dokola ty stejný soubory, nepřepisovat furt dokola ty stejné příspěvky, nemuset složitě hledat materiály, které už jsi měla, jak tomu prostě dát ty správný škatulky, pytlíčky, nástroje, aby si přesně věděla, kde co máš, přesně věděla, jak to jde za sebou, a neztrácela cenou kreativní energii na tom, že se snažíš vymyslet něco, co s prominutím, by zvládla cvičená opice.

Prodej a peníze

Je důležitá abys měla přehled o svém Cash flow, abys věděla, odkud ti peníze přicházejí a aby ses mohla spolehnout na to, že jich vždycky budeš mít tolik, kolik potřebuješ. 

Potřebuješ získat náhled na celé svoje podnikání!

Potřebuješ si udělat představu,
co ti vyhovuje, co ti nevyhovuje,
co si vyzkoušela,
co byla ztráta času
a kde už čas ztrácet nebudeš.

Kampaň z tebe a tvého projektu vytáhne všechno, to dobré i to špatné.
- Katka Halenka

Pojď do toho se mnou!

10 000+ klientů

Jsem Katka Halenka a jsem konzultantka, koučka a byzmentorka.

Ještě jako zaměstaná jsem pomáhala řešit problémy a připravovat změny pro velké mezinárodní firmy a důležité státní instituce. Podílela jsem se například na restrukturalizaci oddělení o 7 000 zaměstnancích na 4 kontinentech.

Jako expertní podnikatelka jsem v projektu Rodičovská nedovolená provedla 10 000 tátů a mám více než 10 zákaznickými cestami, 30+ prodejními kampaněmi a nespočtem individuálních i skupinových transformací.

Vzdělávám se ve strategii, marketingu i reklamě v infopodnikání od předních českých i evropských lektorek. A podporuji ženy jako členka týmu jednoho z největších českých online kurzů na start online podnikání.

Co o mně říkají moje klientky?

Moc děkuju za skvělý mentoring! Vůbec jsem netušila, že se za tak krátkou dobu můžu posunout o takový kus.
Jsem nesmírně vděčná za tvůj nadhled, okamžité nacítění se do mé situace a za praktické rady k mému projektu. Úplně přesně jsi dokázala vystihnout věci, které jsem sama neuměla pořádně pojmenovat.
Na začátku mentoringu jsem neměla jasně vydefinovanou cestu zákazníka, co se týče magnetu a následného prodeje navazujícího placeného kurzu, ale odcházela jsem s jasně stanoveným plánem jak to udělat tak, aby to bylo co nejefektivnější. Trochu se zmírnily i mé obavy z natáčení videí.
Laura MalíkováMateřská cesta
Katka mi pomohla podívat se na svůj klíčový funnel. Dokázala v pár minutách naprosto přesně pochopit, co je podstatou mých produktů i mého celkového záměru. Šla velmi efektivně k věci a přitom opečovala i moje pocity, které při hovoru vyvstaly. Jak po stránce byznysové, tak koučovací má mnoho co nabídnout.

Spolupráce s tebou je pro mě fakt přínos. Co oceňuji je hlavně stručnost a jasnost toho, jak vyjadřuješ myšlenky. Navíc vnímám, že se potkávají s mými nápady. Jako bys rozšiřovala a přitom zpřesňovala to, co se mi honí hlavou, ale sama nevím, jak přesně to uchopit a uvést do praxe. Jako bys byla fúzí hemisfér mého mozku - prudce analytická a přitom empatická. Díky moc za tvou pomoc.
Klára DomlátilováO těhotnění
Konečně jsem se dostala k sepsání recenze:) Katka je profík. Dokáže se trefit do černého bez omáčky kolem. Její konzultace jsou velmi přínosné. I když se mi nechtělo jít do některých akčních kroků, tak s odstupem času, se ukázaly jako správné. Dokáže vše zhodnotit s nadhledem a učí vytěžit že situace maximum. Vedla mě k tomu, abych si stanovovala hranice, uměla se více přiblížit IK a vymanila se ze strachu a perfekcionismu. Učila mě přemýšlet nad cestou zákazníka a to bylo pro mě velmi cenné.
Gita Antonová
Cítila jsem se jako osvícená, když jsem skončila s fenomenálním byzmentorikem od Kati! Ten nadhled, který mi Kaťa poskytla a zároveň i konkrétní tipy pro mou cestu se zákazníkem, je naprosto skvělý. Spoustu věcí mi konečně zaklaplo a zároveň vím, že ještě musím pracovat na dalším a dalším, abych si to všechno v sobě ještě více ukotvila. Je to opravdu proces a ty jednotlivé kroky se počítají! Tento krok, jít s Káťou, do mentorinku byl naprosto skvělý, nasměroval mě a namotivoval na to, dělat zase ty kroky dál a dál. Díky moc za zážitek a zkušenost ❤
Petra ŠpulkováVědomě s dětmi

Získej nejlepšího přítele pro své podnikání!

Tvůj nejlepší přítel pro podnikání!

Podnikání e-fektivně

Začínáme v pondělí 6. května

Co všechno tě v programu čeká?

10 týdnů - 12 podnikatelek -100% fokus na změnu

4x 120 minut skupinový byzmentorik

“Zaměříme na jedno z těch klíčových témat”

Dostaneš na začátku nějakou teorii, rámec, koncert, metodu, o kterých se můžeš opřít, potom si sama vytvoříš pro sebe, co tě čeká, vyplníš si tu metodu tak, aby si mohla postupovat krok za krokem a hned přímo na tom workshopu dostaneš konkrétní zpětnou vazbu ode mě a od ostatních žen.

6x 30 individuální konzultace

“Společně vše doladíme"

Dořešíme všechny ty kousky, co zbývají otevřené, všechny ty nedotažené body, všechny ty drobné nejasnosti, anebo ty otázky, ty třecí plochy, co tam vznikly, když se to začala uvádět do reality. 

10 týdnů inspirace, motivace a sdílení ve facebookové skupině

“sdílená radost je dvojnásobná, sdílená starosty poloviční”

Můžeš se ptát na cokoliv, můžeš sdílet svoje štěstí i naštěstí, protože sdílená radost je dvojnásobná, sdílená starosty poloviční.

Zároveň tam ode mě budeš každý den dostávat tipy, motivaci, inspiraci a taky pohled ke mně do kuchyně, tak jako pod pokličku se můžeš podívat na to, co já v tom tématu dělám, používám, co mi funguje, co mi nefungovalo, takže nad tím ani nemusíš ztrácet čas, protože nejspíš tobě to taky fungovat nebude.

10 týdnů každodenní podpory (po-pá) v messengeru

“Tvá 100% podpora”

Aby ti nic nebránilo tu změnu udělat a posunout se, aby vždycky, když budeš mít otázku, nesrovnalost, pochybnost, na něčem se zasekneš, tak mi můžeš napsat.

Já jsem ti ve všední dny v rozumné hodiny, okamžitě odpovím a říknu ti, tohle se dá vyřešit takhle, aby si neztrácela čas a energii tím, že to musíš složitě někde hledat na internetu, anebo že se zasekneš a zacyklíš a zastaví ti to ne.

Tím moje podpora nekončí! 
Jako bonus dostaneš ještě navíc:

10 týdnů - 12 podnikatelek -100% fokus na změnu

 • 4x 120 minut skupinový byzmentorink
 • 6x 30 minut individuální konzultace
 • 10 týdnů inspirace, motivace a sdílení ve facebookové skupině
 • 10 týdnů každodenní podpory (po-pá) v messengeru
 • Měřič úspěchu (speciální tabulka) na míru s videonávodem na vyplňování i vyhodnocování
 • Den pro spokojený úspěch - luxusní VIP offline akce v červenci 2024

Měřič úspěchu

Podpultovka

Měřič úspěchu (speciální tabulka) na míru s videonávodem na vyplňování i vyhodnocování.

Navrhnu ti čísla metriky, kterýma se úspěch dá měřit, abys věděla, jestli se posouváš.

Pokud si vybereš, že chceš dělat kampaně, tak spolu vybereme metriky, který měří úspěšnou kampaň, ať už je to procento registrací na vstupní stránce, prostupnost kampaní, konverze prodejní nebo konverze na prodejce.

Vytvořím ti na to tabulku a nahraju ti dvě videa.

Luxusní VIP offline akce v červenci 2024

Zážitek k nezaplacení

Společně se sejdeme na fantastickém luxusním místě a užijeme si spolu takovou správnou směsku vzdělávacího, přemýšlecího a užívacího rozmazlovacího dne.

Bude nás čekat  skupinová integrace, vyhlížení plánu do dalšího období, ale zároveň nás bude čekat luxusní jídlo. Příjemný odpočinek v nádherném prostředí a taková jako zlatá třešinka. Bude nás čekat přednáška vzácného hosta, která ti pomůže ukotvit to nový patro, tady tu novou verzi.

Celková hodnota programu s bonusy
41 800 Kč

Běžná cena
29 900 Kč

Zaváděcí cena
15 000 Kč*

* nebo na splátky 3x 5 000 Kč

Začínáme už za

Nejčastější otázky

Jak Programu funguje?

Ihned po zveřejnění Průvodce dostaneš přístup k veškerým materiálům a můžeš si ho procházet kdykoliv a kdekoliv. Při každé kampani se můžeš vracet k jednotlivým modulům a návodům tak, jak zrovna potřebuješ.

Od kdy a na jak dlouho budu mít k Průvodci přístup?

Přístup získáš hned po zveřejnění na konci listopadu 2023 a budeš ho mít na 2 roky, tedy do konce listopadu 2025. Během této doby můžeš využívat všechny materiály, bonusy a zároveň automaticky získáš i všechna vylepšení nebo novinky, které budou postupně přidány.

Jaký je rozdíl mezi individuálním provázením kampaní a Průvodcem?

Oproti individuální podpoře má Průvodce tři základní výhody:
1. Je dostupný kdykoliv - můžeš se do něj podívat ve dne v noci, když potřebuješ
2. Můžeš ho používat opakovaně - zůstane ti na celé 2 roky a je jenom na tobě, kolik mezitím stihneš kampaní
3. Stojí zlomek ceny 🙂

Ještě nemám vlastní podnikání, je Průvodce i pro mě?

Ano. Pokud chceš prodávat svoje produkty a služby pomocí kampaní, tak ti Průvodce nabídne ucelený návod, jak na to. A díky tomu ušetříš spoustu času, energie a zklamání hned ze začátku.

Teď nemám čas. Můžu si Průvodce koupit později?

Ano, Průvodce si můžeš koupit později, ale předprodejní cena platí jen nyní.

Co když nemám Facebook?

Vůbec nevadí. Všechny materiály jsou dostupné ve členské sekci na webu, takže o nic nepřijdeš.

Program není pro tebe pokud:

 • Jsi začínající podnikatelka, která ještě nemá své produkty ani klienty
 • Jsi přesvědčená, že podnikání musí být vyčerpavající a chceš, aby hlavní byl zisk
 • Jsi rozhodnutá, že nemáš co zlepšit a nechceš to zkoušet.
 • Baví tě znovu opakovat ty stejné chyby.
 • Nechceš se učit nic nového, protože tě to zahlcuje
 • Budeš chodit na mentoringy, ale nepůjdeš do akce

Můžeš dál být ve stresu a tlaku z každý den.

 

Být vyčerpanáfrustrovaná z neúspěchu.

 

A přemýšlet, že s celým podnikáním skončíš.  

A nebo můžeš udělat změnu a naučit podnikat efektivně a s lehkostí.

 

A užívat si každý den s ještě větším úspěchem!

Podnikání efektivně

Tvůj průvodce úspěšným podnikáním.

Začínáme v pondělí 6. května

 • Dej svému podnikání řád a strukturu, o které se můžeš opřít
 • Naplánuj si jasné kroky a rozjeď své podnikání na plno
 • Získej každodenní podporu, inspiraci v komunitě podnikatelek
 • Objev kouklo mentoriky v kapse - možnosti mít odpovědi na své otázky vždy po ruce
 • Nauč se měřit úspěch
 • Odpočin si na luxusní VIP offline akci v červenci 2024

 Celková hodnota 41 800 Kč

Zaváděcí cena
15 000 Kč*

* nebo na splátky 3x 5 000 Kč

Akční cena už jen

Moc děkuji Katce, za její podnikatelské vhledy k mému projektu. Přestože jsem prošla kurzem online podnikání pro ženy, byly záležitosti, kde jsem si nebyla úplně jistá a tápala. Katce jsem nastínila svou situaci a během chvilky mi k tomu řekla praktické kroky, které jsem zakomponovala a dávají mi smysl. Mentoring s Katkou určitě doporučuji.
Lucie HlavičkováCitlivá máma
Moc děkuju za skvělý mentoring. Učím se o kampaních a strategiích, jak dostat svůj online projekt mezi lidi, ale často mám problém napasovat rady a tipy na svůj konkrétní případ. Jaký použít magnet? Jak na něj navázat? Jak s lidmi komunikovat, abych jen nevyhodila peníze za reklamu? S Katkou jsme se podívaly na můj letní online kurz a najednou se nápady jen hrnuly a strategie dávají mnohem větší smysl.
Martina BoroňováBlublu Blabla edu
Katku jsem poznala na zkušební hodině koučování, kde jsem došla k tomu, že víc potřebuji byznysmentoring. Sama jsem některé věci věděla nebo cítila, že se dějí, ale Katka mi je pomohla lépe rozklíčovat. Velice si cením, že i když jsem měla předem stanovený plán dokázala se cítit do mých aktuálních potřeb a citlivě mě navigovala ke změně. Pokud nevíte, kde začít a nebo tušíte, ale potřebujete navést na tu správnou cestu Katka je skvělá volba. Nejste si jisti, nevíte zda je to dost Katka vám dodá vítr do plachet a začnete krásně plout na vlně podnikání.
Eva MařincováSvět ve Flow

Rozhodnout se pro změnu musíš sama.

Udělat ji můžeme společně, jsem tu pro tebe!

 

Akční cena už jen

Už nikdy nemusíš být na online podnikání sama!

Už si zkusila snad všechno ...

Zkoušelas to zvládnout všechno sama.

Pracovat víc a sedět nad počítačem dlouho do noci, na úkor ostatních věcí.

Četlas knížky, sledovala webináře, zaplatila si kurzy za desítky tisíc korun.

Ale nakonec tě zahltilo množství úkolů a převálcovala únava a tvoje kampaně se zlepšily jen málo.