Prodloužení přístupu do kurzu
Jak zvládnout všechno
o 12 měsíců

Prohlub svoje schopnosti skloubit rodinu, kariéru, domácnost a ještě mít čas pro sebe!

Jak by tvůj život vypadal, kdyby sis dokázala najít čas na všechno, na čem ti záleží? 

  • Dostaň čas pod kontrolu.
  • Najdi rovnováhu pro sebe a svoji rodinu. 
  • Staň se odpočatou mámou plnou energie, která chodí ráda do práce i domů a má pocit, že stíhá cokoliv .
  • Najdi si čas na všechno, na čem ti opravdu záleží.
  • Přidej se do vylepšené verze kurzu a najdi v době spokojenou vyrovnanou mámu!

Co je v kurzu nového?

Kurz Efektivní láskyplné komunikace

Vylepšené pracovní listy

Motivační mobilní tapety

  Co na kurz říkají absolventky?

Kurz Jak zvládnout všechno je dobře a přehledně poskládaný, hlavně pro rodiče, není to žádné tlačení na efektivitu pro svobodné mladé muže, ale berou se ohledy na to, že prostě máme rodiny a nežijeme ve vzduchoprázdnu.

Videa obsahují užitečná vysvětlenímotivují k vyplnění pracovních listů. V přehledu lekcí je na první pohled vidět, co už mám z kurzu hotové, to taky člověka motivuje jít dál, aspoň o krůček.

Díky tomu, že kurz trvá 8 týdnů, je dostatek prostoru na skutečné změny v životě. A na konci kurzu jsem si prošla skoro všechna videa najednou znovu - to bylo AHA-momentů. Katka si mě získala, pokračuju s ní i do dalšího kurzu.
Lenka
Do kurzu Jak stihnout všechno jsem vstoupila, protože jsem měla neustále pocit zahlcenosti, nestíhala jsem, nedokázala jsem si vybrat, které věci dělat a které budu muset odložit. Měla jsem stále pocit, že bych potřebovala si čas uspořádat lépe a efektivněji. Abych stihla rodinu i práci. Abych v tom byla spokojená.

Z kurzu jsem si odnesla řadu efektivních nástrojů, jak si uspořádat priority, jakým způsobem spojovat činnosti, které nepotřebují mojí plnou pozornost a jak naopak se pomocí praktických rituálů rychle dostat do činnosti, která mou plnou pozornost potřebuje.

A jeden z největších přínosů z kurzu byly nástroje, jak si efektivně naplánovat celý týden tak, aby se tam priority opravdu vešly. Nyní po skončení kurzu se lépe orientuji v důležitých úkolech, které opravdu chci dělat.

A naučila jsem se vědomě odpočívat podle nástrojů, které jsme v kurzu dostaly. A to umění odpočívat mi opravdu velmi pomohlo k tomu, abych byla efektivnější a stihla všechno, co si přeju. Díky moc za kurz, Kačí!
Veronika
Chtěla bych moc poděkovat za kurz Jak zvládnout všechno. Moc mi pomohlo, že kurz trval dlouho a bylo dost času si věci osvojit, promyslet, zkusit a taky se k věcem vracet. Skvělé byly i skupinové koučinky. Určitě využiji a taky děkuji i za přístup do kurzu v dalších týdnech po skončení kurzu. Díky kurzu jsem si uvědomila spoustu věcí a ujasnila některé priority. Videa byla vždy srozumitelná a dobře podpořená pracovními listy.

Káťo, díky za tvoji práci a podporu!
Iveta