Domluv se doma i v práci

Čtyřtýdenní on-line kurz efektivní láskyplné komunikace

Když chlap řekne, že něco udělá, nemusíš mu to každých šest měsíců připomínat.

Možná to znáš:

 • S partnerem se na něčem domluvíte, ty čekáš, že to dodrží a ouha. Řekne ti, že to pochopil úplně jinak! A ty máš pocit, že tě vůbec neposlouchá. Že se neumíš vyjádřit srozumitelně. Že asi mluvíš svahilsky! 🙂
 • A nebo se marně snažíš dohodnout s dětmi, aby si uklidily, přestaly házet míčem a nemlátili mladšího sourozence kvůli hračce. A jako bys mluvila do zdi. Můžeš to opakovat pořád dokola a vůbec nikdo ti nevěnuje pozornost.

Dopadne to jako vždycky!

Jsi unavená, vyčerpanározčílená. Máš pocit, že tě nikdo neposlouchá. Frustruje tě, že všechno musíš říkat stokrát a připadá ti, že jsi na všechno sama.

A pak se zlobíš, kříčíš, pohádáte se. A najednou sama sebe nepoznáváš. Z pohodové spokojené ženy se stává běsnící saň, co prská slova, která zabolí. To my ženy (bohužel) dobře umíme.

Proč to nedokážou pochopit?!

JA nebo tě to rozesmutní. Cítíš se osamělá, máš pocit, že na tvém názoru nikomu nezáleží. Že tě nikdo neslyší a nechápe. Připadáš si opuštěná, zklamaná a možná nemilovaná

A možná o sobě začneš pochybovat, říkat si, co všechno jsi udělala špatně. A než se naděješ roztočí se spirála sebelítosti a ty si vyčítáš:

Proč to prostě nedokážu říct tak, aby to pochopili?!

Co kdybys to dokázala změnit?

Představ si, že bys:

 • uměla přesně říct, co máš na srdci,
 • dokázala popsat, co tě trápí tak, aby ti ostatní rozuměli,
  mluvila tak, že by ti věnovali pozornost,
 • mohla říkat věci jen jednou, a přesto právě proto být slyšená,
  chápala, co ostatní říkají, potřebují a chtějí,
 • uměla domluvit se, abyste se o práci podělili a všichni z toho měli dobrý pocit,
 • zvládla v rozhovoru svoje i cizí emoce,
  dokázala si o věcech promluvit a dojít ke společnému řešení,
  uměla složité věči řešit tak, aby vztah nekazily, ale naopak posílily.

Už za čtyři týdny

Domluv se doma i v práci

Skoncuj s nedorozuměním s partnerem, dětmi, rodiči, tchýni, sousedy nebo kolegy.

Získej odvahu říct všechno, co se ti hodí hlavou.

Nauč se komunikovat tak, aby ti druhá strana rozuměla.

A naslouchat tak, že skutečně porozumíš ty jim.

Objev způsob, jak rozhovorem dojít ke spolupráci a zároveň posílit vztah.

Během čtyř týdnů tě čekají čtyři klíčové kroky:

První týden

Můj komunikační prostor

Objev, co všechno můžeš v rozhovoru ovlivnit, aby se ubíral, kam potřebuješ. Nauč se posunout rozhovor na vyšší úroveň, kde se obě strany cítí dobře. To je totiž pro domlouvání zásadní.

Druhý týden

Co přináším do rozhovoru

Pochop, jak zařídit, aby tě druhá strana opravdu poslouchala a slyšela. Natrénuj, jak efektivně komunikovat, co tě trápí/štve a zjistit, jak to vidí druhý. Nauč se uklidnit emoce, když se situace vymkne z rukou.

Třetí týden

Jak v dialogu buduji vztah

Zjisti, jak váš vztah posílit s každým dalším rozhovorem. Nauč se zapojit partnera tak, abyste si díky domlouvání byli blíž a posílili vzájemnou důvěru a lásku. U malých rozhovorů i velkých diskuzí.

Čtvrtý týden

Společná řeč = společná výhra

Získej schopnost domlouvat se tak, aby byli spokojení všichni. Objev, jak pracovat s dohodami a nenechat se odradit, i když věci nejdou podle plánu. Dokaž překážky společně překonávat, ať jste ještě silnější.

Na všem se domluvíte, efektivně
a s láskou.

A všechny neshody, nedorozumění a spory dokážete vyřešit společně tak, abyste došli k řešení a zároveň posílili důvěru a lásky ve vašem vztahu.

Komunikace je pro vztah tím,
čím je kyslík pro život.
Bez ní umírá.
-Tony Gaskins

Co bys dala za to, abyste se dokázali domluvit?

3 000Kč

Sezení u mediátora

5 900Kč

Kurz výchovy a komunikace s dětmi

8 000Kč

Čtyři konzultace v párové poradně

12 000Kč

Školení profesionální komunikace na pracovišti

Řekni nedorozuměním dost.

Domluv se doma i v práci!


Co všechno tě v kurzu čeká?

Každý týden

Praktické videolekce s tipy a triky

V celkové hodnotě 4x 490 = 1 960 Kč

Získáš konkrétní techniky a doporučení, které můžeš hned vyzkoušet v každodenním životě. Budeš je mít k dispozici i v audioverzi pro poslech u domácích prací, na cestě do práce nebo u hlídání dětí.

Ke každému modulu

Pracovní listy, které
ti pomůžou uvést teorii do praxe

V celkové hodnotě 4x 290 = 1 160 Kč

Každá lekce bude podpořena pracovním listem, který tě daným tématem provede. Přes 20 doplňujících pracovních listů ti pomůže dostat nové znalosti do krve a zároveň se k nim můžeš kdykoliv vrátit.

Nepřetržitě až dva týdny po skončení

Osobní podpora
v uzavřené Facebookové skupině

V celkové hodnotě 1 140 Kč

Kdykoliv se můžeš doptat, co ti nebylo jasné, nebo se poradit o tvé konkrétní situaci.  Ve sdílení je síla a víc hlav, víc ví. Dostaneš moji podporu a zároveň můžeš svou cestu sdílet s dalšími ženami, co to mají stejně.

Každý týden

Interaktivní živá vysílání

V celkové hodnotě 4x 490 = 1 960 Kč

Není ti nečo jasné nebo konkrétní návod či technika nefunguje tak, jak jsi čekala? Připoj se na online setkání, kde rozebereme tvoji situaci do detailu. Získáš tak jasné odpovědi, rady a tipy přesně na míru tvojí rodině nebo pracovnímu kolektivu.

A tím moje podpora nekončí! 
Jako bonus dostaneš ještě navíc:

Bonusová přednáška

Krizová komunikace v kostce

V celkové hodnotě 490 Kč

Domlouvání v běžném životě se ti docela daří, ale když dojde na krize, je to "velký špatný"? Nauč se jak komunikovat v situacích, kdy je to opravdu těžké, abys to ulehčila sobě i tomu druhému.

Bonusová přednáška

Mluvte s dětmi, ne na děti

V celkové hodnotě 490 Kč

Domlouvání s dětmi může být oříšek, obzvlášť pokud ještě pořádně nemluví. Ale neboj, nic není ztraceno. Objev jednoduché principy, jak se domlouvat třeba i s batolaty tak, abyste se vyhli křiku a navzájem si porozuměli.

Bonusová přednáška

Komunikace v souvislostech

V celkové hodnotě 490 Kč

Zjisti, co všechno se do kurzu nevešlo a ještě to v efektivní láskyplné komunikaci hraje roli 🙂 A získej rozcestník myšlenek a zdrojů, díky kterým se z tebe stane opravdový expert na domlouvání.

Celková hodnota kurzu 7 690 Kč

Tvoje cena 2 990 Kč

už jen

Proč do toho jít se mnou?

Jmenuji se Katka Halenka a jsem manželka, máma, konzultantka a koučka.

Už 12 let mě komunikace živí.
A teď dávám svoje zkušenosti z efektivní komunikace v manažerském světě a láskyplné respektující komunikace ve světě koučinku a rodičovství dohromady!

Ještě na střední škole jsem si přivydělávala výukou angličtiny, už tehdy jsem věděla, jak důležité je domluvit se.

Když jsem potom začala pracovat ve službách, vedla mezinárodní týmy a pracovala s manažery nadnárodních korporací, zjistila jsem, že najít společnou řeč se občas zdá úplně nemožné. Ve světě, kdy každý chce dosáhnout nejlepších výsledků, bylo zásadní spolu efektivně komunikovat.

Opravdová škola komunikace ale přišla v manželství a později v rodičovství. Naši nejbližší nám totiž vždycky řeknou to, co potřebujeme slyšet. I když to ne vždy slyšíme rádi. A děti mi nastavily to nejčistší zrcadlo - nejen v láskyplné respektující komunikaci.

A jako koučka jsem se naučila opravdu naslouchat.
V projektu Rodičovská nedovolená, kde podporuji (pracující) mámy a táty na cestě ke spokojené rodině i naplňující kariéře, jsem pomohla už 7 000+ klientů najít jejich hlas a odvahu udělat změnu.

Desítky kurzů, stovky knížek, plno praxe a bezmála milionové investice - to vše stojí za mými 12 lety zkušeností. A tohle všechno chci teď v kurzu předat i tobě!

Co o mně říkají klienti

Katka mi pomohla najít klid, řád, porozumění. Vyslovit to, co chci, nahlas. Definovat a najít cestu. Teď jsem schopná naslouchat sobě a svému tělu, naslouchat i lépe chápat sebe i ostatní. Posunula jsem se dál jako člověk, jako pracující i jako rodič.
Václava
Na koučinku jsem nejvíc ocenila Katčino pochopení a pocit důvěry a bezpečí, který ve mně vyvolala. Také různé techniky, které jsem využila k tomu si ujasnit svůj cíl a co je třeba k jeho dosažení. Sama jsem byla překvapená, co ze mě " lezlo".
Eva
Společně jsme nastavily jasný cíl. Vědět, kam jdeme, to je základ. Ale pustit do toho emoce, to je ještě o level výš. Definovaly jsme strachy, a ten největší z nich se nám podařilo rozpustit. Řekla bych až lusknutim prstů. Nemůžu uvěřit tomu, jak významně mi Katka během pouhých dvou sezení pomohla posunout se k cíli.
Kristýna
Katka vás pomocí dobře mířených otázek dokáže dostat hluboko pod povrch, abyste našli tu správnou odpověď. Pokud si s něčím nevíte rady, rozhodně doporučuji se na Katku obrátit. Neočekávejte ovšem, že bude dělat práci za vás. Zodpovědnost za nalezení odpovědí je jenom na Vás!
Petra
Koučing s Katkou odporúčam každému, kto má pocit, že stojí pred prekážkou a nevie si rady, má toho veľa a nevie, čo urobiť skôr, alebo ako v mojom prípade - keď cíti, že to nie je "ono", ale nevie, čo to "ono" vlastne je.
Ivana
Katčin minikurz byl pro mě impulz. Uz dlouho jsem tušila, že by stačilo pár drobných změn, abych neměla doma pořád chaos. Možna by to ani nebylo tolik časově náročné, jen ta počáteční energie pro změnu. A tu mi právě dala Katka, spolu se skvělými tipy, co můžu změnit, neztratit tím ani minutu navic a z bince mít najednou uspořádanou domácnost a pocit, že zvládám.
Kristýna

Zázraky se nedějí lusknutím prstů přes noc, proto ti je ani nenabízím. 
Nabízím ti ověřenou a funkční cestu.
Půjdeš krok po krokukaždý týden objevíš nový kousek skládačky,
který tě posune dopředu k životu v souladu, kde se dokážete domluvit na čemkoliv

Jak se rozhodneš?

Zůstaneš tam, kde jsi...

Cítíš se unavená, vyčerpaná a máš pocit, že tě nikdo neslyší
Musíš všechno stokrát opakovat, jako bys mluvila do zdi
Denně řešíš nedorozumění a nepochopení s partnerem, dětmi, kolegy v práci nebo někým dalším

Nebo uděláš krok ke změně?

Umíš přesně vyjádřit, co máš na srdci tak, aby tě druhá strana slyšela a pochopila
Dokážeš si o věcech promluvit a dojít ke společnému řešení, aby byli všichni vyslyšení
Zvládneš složité věči řešit tak, aby vztah nezkazily, ale naopak posílily a všichni se v něj cítili dobře

Kurz Efektivní láskyplná komunikace obsahuje:

4x čtyři videolekce

4x čtyři audio verze ke stažení

Až 20 stran podpůrných materiálů ke stažení

Přístup do kurzu na 12 měsíců

BONUSY ZDARMA 
Krizová komunikace v kostce
Mluvte s dětmi, ne na děti
Komunikace v souvislostech

Celková hodnota 7 690 Kč

Tvoje cena
2 990 Kč

Nejčastější otázky

Je kurz jenom pro rodiče?

Není 🙂 Kurz ti může být užitečný, i když děti nemáš nebo je vůbec neplánuješ. Naučíš se v něm obecně platné principy a získáš dovednosti, které se ti budou hodit v komunikaci s partnerem, kolegy, sousedy a nebo třeba s vlastní mamkou a tchýní.

Co když nebudu kurz stíhat?

Pokud se někde cestou zastavíš nebo zdržíš, nemusíš zoufat. Ke kurzu ti garantuji přístup minimálně na dvanáct měsíců. Můžeš si ho doprojít, až se život zase trochu uklidní a ty budeš mít čas.

Teď nemám čas. Můžu si kurz koupit později?

Ano kurz si pravděpodobně budeš moci koupit i později, ale cena bude vyšší. A zároveň se může stát, že už k němu nezískáš mou každodenní podporu ve skupině. Co potřebuješ, abys přestala odkládat, že se dokážeš domluvit?

Záleží na tom, jak staré mám děti?

Ne 🙂 Některé myšlenky v bonusu "Mluv s dětmi, ne na děti" jsou sice cílené spíše na rodiče mladších dětí, ale je jich naprostá menšina. Většinu principů užiješ bez ohledu na to, jestli máš doma miminko nebo puberťáka.

Podnikám, je kurz i pro mě?

Ano! Naopak při práci se zákazníky ještě víc oceníš, že dokážeš komunikovat efektivně a zároveň si s nimi vytvářet dlouhodobý vztah.

Rozhodnout se pro změnu musíš sama.
Udělat ji můžeme společně, jsem tu pro tebe!

Přihlášení otevřeno už jen

Cesta ke změně trvá osm týdnů a zahrnuje:

Každý týden videolekce

Rychle a snadno se dozvíš tipy k tématu.

Doplňujicí materiály

V klidu vlastním tempem si rozpracuješ, co tě zajímá.

Komunita na Facebooku

Vždycky máš na koho se obrátit, v dobrém i ve zlém.

Interaktivní živá vysílání

Inspiruješ a jsi inspirována ostatními - víc hlav totiž víc ví.

Nemusíš čekat. Začínáme už teď!

Už se na Tebe těším,
Katka.