Záznam workshopu

Cesta zákazníka z bodu 0 do bodu B

Díky záznamu byzmentorinku se naučíš jak:

 • Zlepšit konverze z potenciálních na platící klienty
  Vylaď cestu zákazníka tak, aby ještě více potenciálních klientů po obsahu zdarma došlo až k nákupu. Odhal techniky, jak za málo práce zvýšit prostupnost magnetem a dostat k prodejní nabídce dvakrát tolik přihlášených!
 • Prodávat častěji smyslupné nabídky, které klient chce
  Objev, jak do zákaznické zkušenosti přidat další prodejní nabídky, které klienta podpoří na jeho cestě, tobě přinesou peníze a oba si je užíváte. A jak efektivně recyklovat, cos už jednou vymyslela a připravila.
 • Mít krásné reference od spokojených klientů
  Zjisti, jak nastavit očekávání zákazníka tak, aby na konci cesty byl mile překvapený. A získej spokojené reference, které září na prodejní stránce a oslovují tvoje ideální klienty na další běhy kampaně nebo každý den evergreenu.

Krok za krokem blíž k tvé avatarce

 • Zreviduj, jakou zákaznickou cestu máš připravenou
  Připomeň si, jak pracovat s bodem A a B v placeném produktu nebo službě. Vylaď, jak tvoje cesta povádí avatara před prodejem a po skončení kurzu.
 • Vylepši, jak navazují jednotlivé kroky a neztrácej zákazníky
  Objev nové tipy a triky, jak vyladit cestu pro kampaň nebo funnel pro evergreen. Pochop, jak pracovat s klientem napříč komunikačními kanály. A nauč se efektivně recyklovat obsah, abys zvýšila svou hodinovku.

Běžná cena 970 Kč
Tvoje akční cena 490 Kč

Pojď do toho se mnou!

10 000+ klientů v 10+ zákaznických cestách

Jsem Mgr. Katka Halenka a jsem management konzultantka, koučka a byzmentorka.

Ještě jako zaměstaná jsem pomáhala řešit problémy a připravovat změny pro velké mezinárodní firmy a důležité státní instituce. Podílela jsem se například na restrukturalizaci oddělení o 7 000 zaměstnancích na 4 kontinentech.

Jako expertní podnikatelka jsem v projektu Rodičovská nedovolená provedla 8 000 tátů a mám více než 10 zákaznickými cestami.

Vzdělávám se ve strategii, marketingu i reklamě v infopodnikání od předních českých i evropských lektorek. A podporuji ženy jako členka týmu jednoho z největších českých online kurzů na start online podnikání.

Co na FBM říkají účastnice?

Fenomenální byzmentoring byl super. Šla jsem do toho s tím, že mám promyšlenou cestu zákazníka a odcházela jsem se spoustou nápadů, jak celou cestu pojmout více komplexně. Jak ji udělat zajímavější pro zákazníky a zároveň jak do cesty jemně vložit další prodejní příležitosti. Mám sepsané i konkrétní tipy přímo pro svoji cestu, na kterých už s nadšením pracuji.
Dominika CoufalováMINI VĚDA
Cítila jsem se jako osvícená, když jsem skončila s fenomenálním byzmentorikem od Kati! Ten nadhled, který mi Kaťa poskytla a zároveň i konkrétní tipy pro mou cestu se zákazníkem, je naprosto skvělý. Spoustu věcí mi konečně zaklaplo a zároveň vím, že ještě musím pracovat na dalším a dalším, abych si to všechno v sobě ještě více ukotvila. Je to opravdu proces a ty jednotlivé kroky se počítají! Tento krok, jít s Káťou, do mentorinku byl naprosto skvělý, nasměroval mě a namotivoval na to, dělat zase ty kroky dál a dál. Díky moc za zážitek a zkušenost ❤
Petra ŠpulkováVědomě s dětmi
Byzmentorink jsem si neskutečně moc užila. Myslela jsem, že mě na cestě zákazníka už moc věcí překvapit nemůže, ale opak byl pravdou! Katka mi poskytla úplně jiný, nový úhel pohledu a zodpověděla mé dotazy, takže teď už i vím, kudy se dát ve svém podnikání dál a posunout se tak na další úroveň. Byla to skvělá investice.
Wendy IndruchováHlas ženství
Z byzmentorinku jsem nadšená. Dozvěděla jsem se od tebe nové informace a měla jsem nové poznatky. A líbil se mi tvůj nadhled - že jsi dokázala se fakt na to podívat jinýma očima. A dát ten pohled, co já nevidím, když jsem přímo uvnitř.
Veronika ŠčegolevKlub zvídavých maminek